Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

Hazy IPA – premiera nowego piwa

Co powstanie jeśli połączy się młodość i doświadczenie? Wyjątkowe piwo, które zachwyci podniebienia smakoszy kraftowego trunku. Browar Bałtów nie stoi w miejscu i ponownie tworzy piwo w kooperacji, tym razem z Michałem Saksem.

Nowość od Browaru Bałtów  – Hazy IPA


Płomienne Zorze to idealna propozycja na pierwsze piwo w plenerze. Chmielenie zacieru w połączeniu z chmieleniem na zimo podkreśla intensywność smaku i owocową głębię. Tropikalny aromat nadaje świeżość, delikatność i wyjątkowy charakter. To jasne, mętne piwo o dobitnej goryczce, która jednak nie dominuje smaku, ponieważ jest idealnie zrównoważona owocowymi nutami. Wiedza piwowarów i wysokiej jakości składniki gwarantują niezapomniane doznania smakowe.

Kooperacja z Michałem Saksem

Pioner rzemieślniczej rewolucji w Polsce. Założyciel jednego z pierwszych browarów kraftowych w tym kraju. Ponad dekada doświadczenia w branży sprawia, że przemysł piwowarski nie ma przed nim tajemnic, a dobór aromatów i składników jest gwarantem wyrafinowanego smaku.

Kilka rozmów wystarczyło, żeby przekonać się, że Browar Bałtów i Michał Saks nadają na tych samych falach i mają jeden cel – tworzyć i dzielić się dobrej jakości trunkiem rzemieślniczym. W rezultacie 6 lutego spotkali się w Bałtowie i uwarzyli  Hazy IPA, które na miłośników kraftu będzie czekać premierowo podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa. Wszystkich ciekawych efektów tej współpracy zapraszamy na stoisko nr 14 na drugim piętrze.

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?