Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

Imperial Irish Red Ale z premierą na Poznańskich Targach Piwnych

W dniach 24-25 listopada Browar Bałtów zawita do Poznania, gdzie będziemy uczestniczyć w Poznańskich Targach Piwnych. Z radością informujemy, że wydarzenie uświetnimy premierą naszego nowego piwa, a będzie to Imperial Irish Red Ale.

Imperial Irish Red Ale

Z wszystkimi sympatykami naszego browaru możemy podzielić się informacją, że od kilku miesięcy intensywnie współpracowaliśmy z Browarem Warszawskim. Owocem naszej kooperacji jest Szalony Alchemik – czyli Imperial Irish Red Ale. To wspaniałe piwo charakteryzuje się głęboką czerwoną barwą i beżową pianką. Dobrze wyczuwalne są w nim nuty czerwonych jagód, gładkiego karmelu oraz orzechowej skórki chleba. Chmielowa goryczka i słody karmelowe idealnie łączą się, czego efektem jest doskonale zbalansowane piwo.

To już X, jubileuszowa edycja Poznańskich Targów Piwnych. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Zdecydowaliśmy się uwarzyć Szalonego Alchemika, aby uświetnić ten jubileusz. Premiera już 24 listopada. Oprócz pysznego piwa, nasza ekipa zapewni Wam dawkę dobrego humoru i z przyjemnością porozmawia o rzemieślniczych trunkach. Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia.

imperial irish red ale

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?