Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

Już jest napój słodowy „Krzepniok”.

Co skrywa produkowany przez browarników napój? Doskonały zamiennik piwa bezalkoholowego, 0% napój słodowy OFF-ROAD. Jak sama nazwa „krzpeniok” podpowiada ma krzepić, czyli dodawać siły i ochoty do działania.

Bałtowski Krzepniok

„Krzepniok”, nie zawiera alkoholu, gdyż powstaje w procesie niefermentacyjnym, czyli bez drożdży. – To rodzaj napoju słodowego, który po enzymatycznym rozkładzie skrobi do postaci cukru jest filtrowany i pompowany do kadzi. Tutaj dodawane są chmiele, których zadaniem jest uzyskać posmak goryczkowy. Browarnicy Browaru podkreślają, że nagazowanie napoju słodowego jest sztuczne.

Jaki jest napój słodowy?

Pewnie zastanawiacie się jak może smakować… Otóż jest to napój o słodkim smaku, rześki, dostarczający energii. Schłodzony latem może być traktowany jako zdrowy, naturalny napój izotoniczny z dodatkiem minerałów. Co ciekawe można będzie podawać go także dzieciom.

Bałtowski browar wyróżnia wykorzystywana do warzenia woda, która pochodzi z miejscowego ujęcia. Określana jako jurajska ze względu na wapienne podłoże, znajdujące się na terenach Bałtowa (okresu dawnej Jury).

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?