Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

Świętokrzyski Festiwal Piwa w Kielcach — odwiedźcie nas!

Pierwszy Świętokrzyski Festiwal Piwa w Kielcach — Browar Bałtów współorganizatorem wydarzenia! Zapraszamy w dniach 5-7 maja na kielecki Rynek.

I Świętokrzyski Festiwal Piwa

Świętokrzyskie już od 5 do 7 maja będzie mogło smakować kilka rodzajów piwa rzemieślniczego. Na kieleckim rynku pojawi się aż 18 browarów regionalnych i kraftowych. To prawdziwe święto dla miłośników piwnego trunku.

Browar Bałtów poza współorganizacją wydarzenia zaprezentuje także 6 stylów piwnych. Poza degustacją na chętnych czekają spotkania z głównymi piwowarami. Opowiedzą oni o wyjątkowości naszych piw.
Kielce odwiedzą także: Dziki Wschód – Browar rzemieślniczy, Browar Amber, Browar Błonie, Browar Rzemieślniczy BroWarka, Browar Fortuna,  Browar Grodzisk, Browar Hajer, Browar Racibórz, Browar Jagiełło.

Więcej informacji o festiwalu: https://swietokrzyskifestiwalpiwa.pl/

Czy to wydarzenie tylko dla piwnych kustoszy?

Absolutnie nie! To wydarzenie także dla rodzin! Przygotowaliśmy wiele atrakcji, a będą to m.in. zabawy z animatorami, spotkanie z maskotkami — Juraś i jego przyjaciele, malowanie buziek. Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Manufakturę Magii Karmelu.

 

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?