Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

Oktoberfest w Gliwicach

W dniach 22-24 września w Gliwicach na Placu Krakowskim odbędzie się Oktoberfest, którego organizatorem jest Smaczny Targ. Miło nam poinformować, że już za tydzień będziecie mogli tam spotkać team Browaru Bałtów!

To niepowtarzalne wydarzenie, które celebruje zarówno piwo od polskich browarników, jak i bogactwo kulturowe regionu. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że będziemy mieli okazję podzielić się naszymi wyjątkowymi trunkami z miłośnikami piwa z Gliwic i okolic.

Będziemy obecni na festiwalu przez wszystkie trzy dni. W tym czasie będzie można spróbować naszego piwa, a nawet zakupić je na wynos i zabrać ze sobą do domu. Co więcej nasi piwowarzy Michał Czarnecki oraz Mateusz Majchrzak będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania. Z chęcią opowiedzą o procesie warzenia piwa, którym się zajmują się z tak ogromną pasją!

Podczas Oktoberfest będziecie mogli spróbować takich rodzajów naszego piwa jak lager, pils, APA, miodowo-propolisowe, pszeniczne. Zabierzemy ze sobą również nasz napój słodowy Off-road, który jest idealnym odpowiednikiem piwa bezalkoholowego.

Festiwal Piwa w Gliwicach to nie tylko okazja do degustacji tego wyrobu. To także czas, kiedy możemy spotkać się z Wami, naszymi przyjaciółmi i miłośnikami piwa, i podziękować Wam za wsparcie, które otrzymujemy na co dzień. Mamy nadzieję, że licznie odwiedzicie nas w czasie tego wyjątkowego wydarzenia!

Oznaczcie w kalendarzach daty festiwalu – to wydarzenie, którego nie chcecie przegapić! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w wydarzeniu!

oktoberfest gliwice

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?