Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

Kraft roku 2022!

14 grudnia 2022 r. odbył się finał konkursu Piw Rzemieślniczych Kraft Roku 2022. Nasz Browar także pojawił się na liście piw konkursowych, co więcej piwo miodowo-propolisowe znalazło się w najlepszej TRÓJCE!

Browar Bałtów — Pieśń Pszczoły

Pierwsze w Polsce piwo miodowo-propolisowe warzone w Browarze Bałtów. To gatunek, który zyskał swoich stałych bywalców i cieszy się ogromną popularnością. Pierwsze wyróżnienie dla tego gatunku otrzymaliśmy we wrześniu podczas I Festiwalu Im. Haberbuscha i Schielego. Warszawski festiwal był miejscem „piwnej rywalizacji” – piwa oceniano w różnych kategoriach. W trakcie festiwalu swoje zdanie mogła wyrazić także publiczność, która zagłosowała na NAJLEPSZY BROWAR. Okazało się, że festiwalowiczom najbardziej przypadło do gustu piwo miodowo-propolisowe.

Tutaj więcej: Festiwal Piwa im. Haberbuscha i Schielego

Honey Beer 2022

Ogromne wyróżnienie czekało na nas w grudniu na Konkursie Piw Rzemieślniczych Kraft Roku 2022. Główni piwowarzy odebrali nagrodę — Brąz w kategorii Kraft Roku Honey Beer 2022!

Konkurs Piw rzemieślniczych to jeden z największych i najstarszych konkursów w Polsce. Organizowany od 2007 r. ma na celu promować piwowarstwo rzemieślnicze.

W tym roku w konkursie wzięło udział 754 piw pochodzących od 119 browarów. Konkurs został podzielony na kategorie (58) i podkategorie (ponad 100). Komisja w składzie 41 sędziów z Polski i USA, Włoch, Czech, Słowacji, Niemiec, Litwy, Hiszpanii, Panamy, Belgii, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Holandii i Ukrainy. To oni zadecydowali i wyróżnili najbardziej charakterystyczne i idealne piwa rzemieślnicze.

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?