Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

100 WARKA W BROWARZE BAŁTÓW

To stało się faktem, Browar Bałtów w niespełna rok istnienia na rynku piwnym uwarzył ponad 200 000 tysięcy litrów piwa kraftowego!

Bałtowskie Piwo

Dokładnie 23 lutego Browar Bałtów, świętował warzenie 100-tnej warki. To ogromne wyróżnienie dla działalności naszego browaru oraz głównych piwowarów (Michała i Mateusza).

-Ogromnie cieszy nas ten fakt, ze względu na tak krótki okres działania browaru. W 8 miesięcy udało nam się wyprodukować 200 000 tysięcy litrów piwa. Co przekłada się na zużycie 35 ton słodu oraz 500 kg chmielu.

Przypominamy, że nasz browar produkuje 6 stylów piwnych, są to: lager, pils, pszeniczne, apa, stout owsiany oraz jedyne w Polsce piwo miodowo-propolisowe. Co ciekawe nasze piwo miodowo-propolisowe otrzymało już dwie nagrody (Kraft Roku 2022, piwo publiczności). Pamiętajcie, że nasze piwo możecie kupić także online, wystarczy, że wejdziesz na Sklep Browar Bałtów.

Bałtowskie opowieści

Bałtowski Browar niesie ze sobą wiele historii…
Co więcej, każde piwo posiada także swoją! We współpracy ze storytel udało nam się stworzyć słuchowiska. Przedstawiamy w nich historie owiane tajemnicą, a każda z nich ma swój ciekawy morał. Nasze historie nawiązują do Bałtowa i nie są przypadkowe!

Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z bałtowskimi opowieściami, zachęcamy do odsłuchania! W szczególności, że pierwszy tydzień masz je w zupełności za darmo! Zasłuchaj się w opowieściach.

Pierwsza Warka

Przeszła do historii, a my uwieczniliśmy ten moment i dziś dzielimy się nim z Wami! Wspominamy nasze początki, a już niedługo zapraszamy na relację video z warzenia 100 WARKI – ZOBACZYCIE JĄ TUTAJ.

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?