Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

Pierwsze urodziny Browaru Bałtów

To już rok odkąd Browar Bałtów produkuje rzemieślnicze piwo. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania w dniach 16-18 czerwca. Na Gości czekają atrakcje oraz premiera nowego gatunku piwnego.

1 urodziny Browaru Bałtów

16-18 czerwca to święto w restauracji browar bałtów. Wszyscy Goście, którzy odwiedzą nas w ten weekend, mogą spodziewać się uczestnictwa w wielu konkursach. Szef Kuchni na ten weekend przygotuje wyjątkowe, urodzinowe menu. Tematycznie i smacznie.

Menu urodzinowe

Przystawka: Łosoś wędzony z grilla, rabarbar, mix sałat z miodowym winegret
Zupa: Chłodnik z mango, granita cytrynowo – ogórkowa 
Danie główne: Policzki wołowe sos własny, purée chrzanowe, karmelizowana botwinka w jabłkach
Deser: Lody na ciemnym piwie, kruszonka z białej czekolady kawior jagodowy

W sobotę o 20:00 wszyscy Goście świętujący zz nami 1 urodziny browaru będą mogli zobaczyć wyjątkowy bo butelkowy tort urodzinowy! Tematycznie i wyjątkowo w Browarze Bałtów. Co więcej, nasza ekipa poczęstuje wszystkich chętnych urodzinowym piwnym trunkiem.

Muzycznie w restauracji

W piątek o wyjątkowy klimat zadba Dj Gomezzz, z pewnością sprawi, że wasze nóżki ruszą na parkiet! Spontaniczne tańce mile widziane. Natomiast w niedzielę zapraszamy na cykliczne wydarzenie — Devil’s Funk w Browarze Bałtów, czyli muzyka na żywo z płyt winylowych. Za konsoletą Dj Cpt. Sparky, który zagra największe przeboje Polish Funku.

Premiera Portera Bałtyckiego

To szczególny dzień, dlatego browarnicy zaskoczą gości nowym piwnym trunkiem. Poznaj tajemnice bałtowskiego portera.

Zwiedzanie linii produkcyjnej Browaru Bałtów

1 urodziny browaru to wyjątkowy czas, dlatego z tej okazji główni piwowarzy zapraszają do swojego królestwa, czyli linii produkcyjnej. Darmowe zwiedzanie w dniach 16-18 czerwca. Browarnicy zabierają grupę liczącą 20 os. w godzinach 18:00 i 19:00. Jeśli więc chcesz zobaczyć, jak powstaje bałtowski browar koniecznie skorzystaj z tej atrakcji!

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?