Browar-Baltow-logo-
SKLEP ONLINE

Tajemnica Wiedźmy z Browaru Bałtów ulubionym piwem łodzian

W miniony weekend nie tylko Łódź miała powody do świętowania – bałtowskie piwo Tajemnica Wiedźmy zajęło pierwsze miejsce w konkursie piw rzemieślniczych PIOTRKOWSKA STREET BEER.

– Niesamowity klimat i bardzo dobra organizacja, to z pewnością zapamiętamy z tego wydarzenia. A dodatkowo bardzo dobry odbiór naszych piw, przypieczętowany pierwszym miejscem w głosowaniu publiczności – tak 600-lecie Łodzi wspominają Michał Czarnecki i Mateusz Majchrzak, piwowarzy z Browaru Bałtów.

Na kranach dostępnych było sześć rodzajów piwa, a były to lager, pils, APA, miodowo-propolisowe, stout oraz podbijające serce łodzian pszeniczne. W naszej ofercie nie zabrakło alternatywy dla wszystkich preferujących trunki bezalkoholowe, a mianowicie napoju słodowego OFF-Road. Zabraliśmy ze sobą również kilka butelek limitowanego Portera Bałtowskiego. W ciągu trzech dni kilkaset litrów bałtowskiego piwa zaspokoiło pragnienia mieszkańców Łodzi i wszystkich przybyłych na jej sześćsetne urodziny.

Wyjątkowość Tajemnicy Wiedźmy

Nasze piwo pszeniczne to klasyczny browar w stylu Hefe-Weizen, połączony z wodą z pokładów jurajskich i bałtowską miłością do piwa. To trunek mocno nagazowany i orzeźwiający, który skutecznie gasi pragnienie. Kosztując bałtowskie piwo pszeniczne, wyczuwalne w smaku będą goździki i banany. O wyjątkowości Tajemnicy Wiedźmy świadczą wypowiedzi uczestników łódzkiego festiwalu:

– Szczególnie budujące były opinie osób, które początkowo twierdziły, że nie lubią piwa pszenicznego, a po spróbowaniu naszego wyrobu zmieniły zdanie, podkreślając, że to jest wyjątkowo dobre – dodają nasi piwowarzy.

tajemnica wiedźmy najlepszym piwem

Wspominając łódzki festiwal nie możemy zapomnieć o podziękowaniach dla jego organizatorów, czyli Bractwa Piwnego. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, to był bardzo wartościowy czas. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Do zobaczenia!

fot. Bractwo Piwne

Udostępnij

Browar-Baltow-logo-
Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?